Kosa 165

Shitet nga: Gzim 13 Maj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 3 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Malësi e Madhe
Makina : Makina korrëse
Shes kos ne gjendje te shkelqyer I jam ber gjitha sherbimet gjitha guzhinetat jan vendosur te Reja si dhe sahanat posht jan te rinj
Çmimi I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim