TOKE NE AUTOSTRADE LU FR

Shitet nga: Arnold 03 Sht 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 EUR   20 EUR

Adresa: Autostrada Lu - Fr
Sipërfaqe: 6800 m2
Komuna: Lushnjë
Shitet toke ne autostraden Lushnje - Fier anes autostrades prane kryqezimit te pushimit te shoferit. Jane dy parcela ngjitur me njera tjetren secila nga 6800 m2. te dyja kan te njejten gjeresi edhe gjatesi. gjeresia eshte 30 m dhe gjatesia 227 m. jane te pajisura me certifikata pronesie te dyja. Shiten bashke ose vec e vec. Cmimi 17 euro/m2.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim