Toke buze autostrades Lushnje-Fier

Shitet nga: visi Sot 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 EUR

Adresa: Autostrada Lushnje-Fier
Sipërfaqe: 14000 m2
Komuna: Lushnjë
Toka ndodhet afer pushimit te shoferit ,siperfaqa eshte 14000m2 gjeresia buze rruges eshte 60m dhe gjatesia 233m.Toka eshte me certifikat pronesie(hipoteke) .cmimi 17 euro/m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim