Toke bujqesore /stalla

Shitet nga: Sadik Haxhiu 08 Sht 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 50000 m2
Për vendbanimin: Fushë
Komuna: Lushnjë
Toke buqesore siperfaqe 50,000 m2 (5 hektar)
Toka vjen me dy objekte rreth 400 m2 secila
Vendndodhja rreth dy kilometer larg autostrades se Lushnjes ( midis autostrades dhe fshatit Sopez)
Cmimi i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim