Shitet toke

Shitet nga: Ferit 29 Korr 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Sipërfaqe: 8000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Pyll
Komuna: Lushnjë
Shitet toke buqesore ne Saver Lushnje vetem 2 km nga atostrada dhe vetem 4km nga Lushnja. Toka eshte me te gjitha dokumentacionet e nevojshme dhe ka nje rendiment shume te kenaqshem per prodhimet e zones. Te interesuarit te kontaktojne ne Tel: 0695444912
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim