SHITET TOKË ARE NË KRUTJE TË POSHTME, LUSHNJE

Shitet nga: irida 13 Gush 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Adresa: Krutje Lushnje
Sipërfaqe: 13935 m2
Komuna: Lushnjë
Shitet tokë are tek kompleksi Joti në autostradën Lushnje-Fier me sipërfaqe 13 935 m². Toka pozicionohet pranë autostradës Lushnje-Fier dhe mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme si fermë blegtorale, kultivim perimesh etj.. Disponon dokumentacion të plotë hipotekor. Për informacione më të detajuara ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2241
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim