Shitet toka me certifikat pronesie

Shitet nga: Edison Kaja 29 Gush 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Sipërfaqe: 3000 m2
Komuna: Lushnjë
Shitet toka me certifikate pronesie mbi kodrat e Ardenices, toka esht e rrethuar dhe e pastruar. Nese jeni te interesuar ne jemi ne dispozicion te shkojm te shikojm gjithcka nga afer. Per me shum kontaktoni 0688064868
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim