Shitet Shtepia+Toka

Shitet nga: Super Okazion 05 Gush 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Adresa: Bubullime,Lushnje
Sipërfaqe: 7800 m2
Për vendbanimin: Leje ndërtimi
Komuna: Lushnjë
Super okazion!

Shitet Shtepia+Toke
Shtepia ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ka nje bodrum ne pjesen e poshte. Mundesi per te shtuar kate siper.

Shtepia eshte e rrethuar nga nje siperfaqe 2800m2 toke e gjitha e rrethuar . Ne zonen e rrethuar gjenden 100 rrenje ullinj.

Ngjitur me shtepin gjendet sip 5000m2 e tokes.

Shtepia eshte e legalizuar dhe toka eshte e pajisur me letra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim