Shitet Lope vendi

Shitet nga: Vino 19 Gush 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 LEK

Komuna: Lushnjë
Shitet nje lope e races se vendit. Lopa eshte e re e ne gjendje te mire dhe ka pjelle tre vica , arsyeja qe shitet eshte se duam te zhvendosemi. Per kontakt mund te na telefononi ne nr 0697445712
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim