Shitet kapanon + toke (truall ndertimi me hipotek)

Shitet nga: Kapanon 27 Gush 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 5500 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Lushnjë
Shitet kapanon 800m2 mbi nje siperfaqe toke totale prej 5500m2. Ndodhet buze autostrades Lushnje-Fier. Toka eshte me hipotek dhe certifikate pronesie.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim