OKAZION! TOKE PEMETORE NE BITAJ, KOLONJE LUSHNJE

Shitet nga: C21 Partners 02 Sht 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bitaj, Lushnje
Sipërfaqe: 8000 m2
Komuna: Lushnjë
Shitet toke pemtore ne Bitaj, Lushnje ( Midis qytetit Fierit dhe Lushnjes). Toka eshte kodrinore dhe ka rreth 280 rrenje ullinj disa vjecar por edhe peme te tjera frutore. Siperfaqja e tokes eshte rreth 10 000 m2 nga te cilat 8000 m2 jan me cerfetikate pronesie te rregullt. Gjithashtu ne te njejten zone jane edhe dy toka te tjera bujqesore ne fushe me siperfaqje 3426m2 dhe 4238m2 te cilat disponojne cefretikate te rregullt pronesie. Tokat shiten dhe te ndara. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit +355697070043
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim