⛔FERME ME SHUME TOKE 200 LEKE METRI ⛔

Shitet nga: Albania Sot 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR   15 000 EUR

Komuna: Lushnjë
OFERTE...Shitet ferme bujqesore ne prodhim, STALLE per lope,vica,bageti te imeta, pulari, HANGAR, 6 HEKTARE TOKE me certifikate pronesie, SHTEPI e kompletuar me kushte moderne) Shtepi e dyte ngjitur me stallen me certificate pronesie...Vendodhja eshte 10 min larg Lushnjes, 10 min larg Fierit , 1 km larg autostrades, 45 min larg Tiranes…Ju ofrojme siguri, asistence dhe bashkepunim ne sipermarrjen tuaj, GJITHCKA NEN KOSTO...JU LUTEM VETEM TELEFONATA SERIOZE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim