Okazion

Shitet nga: Almarin bejte 13 Gush 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Lushnjë
2 shtëpi në të njëjtën ambient plus magazine me verand dhe tokë rreth 4 dynym
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim