20 euro ose 2500 lek ...Jelek per femra me temina

Shitet nga: deni Sot 05:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 LEK   5 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Për femra
20 euro ose 2500 lek te reja...Jelek i pa veshur per femra me mase.....M....me temina per evenimente te vecanta.....skene.....party.....mbremje.....disko. .... etj. Mund te vishet siper nje kemishe ose bluze me meng te shkurtra ose me meng te gjata varet sipas shijes ose siper nje kemishe tyli ngjyr sipas shijes. Kemishe ose bluze me ngjyre te bardhe ose te zeze ose ngjyr tjeter sipas shijes ose direkt siper sytjenave...poshte fund ose minifund ose sipas shijes se personit varet si e kombinon...mund te kombinohet dhe me pantallona ose strece me ngjyra sipas shijes se personit....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim