Vere Brunello di Montalcino Biondi - Santi ( Ris..

Shitet nga: dokja doke 19 Gush 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Lushnjë
Vere Brunello Di Muntalcino Biondi -Santi Riserva , e vitit 1997 me nr serie super orogjinale (1100e). Dhe Vine De Porto bere portugese e vititi 2000 (430e)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim