Lapsa te Markes Montblanc

Shitet nga: Admin 26 Korr 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 5 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lushnjë
Per te gjithe te apasionuarit e Lapsave te Markes Montblanc, Jeni ne kerkim te nje lapsi te tille po nuk dini se ke model, apo se ku mund ta gjeni ? Per kete ju vjen ne ndihme Itdefense duku lancuar se jemi ne disponim te modeleve te meposhtme :

1- Mont Blanc StarWalker Metal Rubber
2- Montblanc Meisterstuck Diamond Classique Fountain Pen

Akoma nuk jeni te qarte mos u shqetesoni per kete ju vin ne ne ndihme. Per me shume informacione ju lutem klikoni ne linkun e meposhtem

http://www.ikub.al/Njoftime/1407260032/Article-Lapsa-per-te-Apasionuarit-e-tyre-.aspx

Ju faleminderit dhe shpresoj tju kemi ndihmuar ne zgjedhjen tuaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim