freskuese proces automatic 10 20 30 40 50 60 min.

Shitet nga: deni Dje 05:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lushnjë
freskuese me flete metalike e firmes sharp ne bashkpunim me firmen super deluxe me proces automatic 62 w e gradon 10 - 20 - 30 - 40 - 50 - 60 minuta sipas deshires dhe fiket automatikisht vete.....ose e gradon tek regjimi pa limit...poshte tek bazamenti eshte e paisur me rrota levizese.....//bazamenti trupi dhe koka jane sharp.....kurse truri i programit automatik eshte super deluxe..... // eshte perdorur vetem nga nje zonje shume e pasur ne itali.....te telefonoje kush eshte i interesuar jo humbes kohe.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim