Ore Antike Junghans 17 jewels gold automatic

Shitet nga: ore 24 Jan 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 3 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Unisex
Shitet ore dore junghans made in germany origjinale

Ora eshte 17 guresh me kurdisje punon perfekt eshte e gjitha e lare ne ar sipas informacioneve qe kam marre eshte mbi 50 vjecare .

Oren mund ta kontrolloni ku te doni .

Ora eshte ne cmim oferte 300 euro dhe diskutohet

ka shenja perdorimi te cilat jan te qarta tek fotot

Vetem Telefonata Serioze 0696047256

Flm Per Kohen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim