Omega Speedmaster Grey shikojnë në anën e hënës

Shitet nga: play 08 Maj 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 850 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Unisex
Omega Speedmaster Gray Moon Side tregon modelin dial në platinumin gri të lehta.
Tani reduktohet në £ 5250 për 24 orë përpara se të transportohet. Vjen me një garanci të plotë prodhues 47 muajsh.
Blerë 18/01/2018 në Beaverbrooks Bizhuteritë në Glasgow. Vjen me të gjitha dokumentet, faturat e shitjeve, të gjitha kutitë, duke përfshirë paketat e shitjes.
Me pakicë për më shumë se £ 8400 - £ 9000 dhe një pazar në £ 5500 (tani £ 5250). Të reja dhe kurrë nuk janë të veshur.
Kam nevojë për para për një mundësi biznesi. Marrë një marrëveshje të mirë përpara se të transportohet në Watchfinder, ku do ta bleni atë për minimumin prej 2,000 €.
Fotot dhe të gjitha detajet që duhen ndjekur, Asnjë ofertë pasi është aq afër çmimit që më ka ofruar WF, por kursen shqetësimet dhe koston e transportit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim