Ore Timex

Shitet nga: Gano 05 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

59 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora TIMEX e ardhur nga USA ne gjendje shum te mir pune water resistant 50M. Ora ka nje gervishje te vogel ne xham sic mund ta shikoni ne foto dhe nje pllak zinxhiri mungon si ne foto te interesuarit te kontaktojne ne cel 069 76 700 42 (cmimi I diskutushem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim