Frezë dhe furr profesional

Shitet nga: Arba 26 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Për femra
Frezë profesionale;
35W, 30000RPM, 220-240V;
8000 mij lekë (të vjetra)
Furr profesional;
100-240V, 640g, 54W, UV, LED, sensor ndjesie, bazament i lëvizshëm magnetik;
6000 mij lekë (të vjetra)

• Te dyja se bashku 13000 mij lekë (të vjetra)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim