Set oksigjen saldatori

Shitet nga: Marjusi 14 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lushnjë
Shitet saldatur me oksigjen shum praktike shum ekonomike dhe shum e sigurt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim