Prerse mermeri okazjon

Shitet nga: Genci 27 Korr 07:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Lushnjë
Shitet prerse mermeri me uje shum e mir dhe e mbajtur cmim 500mi shqiptare
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim