Mokazion matrapik bosch gmbh

Shitet nga: Marjusi 25 Shk 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 LEK

Komuna: Lushnjë
Matrapik me shlica te mlla cekic dhe rrotullim..shitet pef arsye mos perdorimi ..mundesi nderrimi ..cmimi disku
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim