masker

Shitet nga: markelian 17 Shk 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
maskr per prodhimin e koshave e hedhies se plehut kimik per kosha 300 \\ 400 \\ 500 \\ dhe 600 .kg ideale per ke punon apo riparon mjetet bujqesore cmimi shum i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim