Makineri per pastrim thundrash

Shitet nga: Agen 03 Pri 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Lushnjë
Shes mjet pune per patrim dhe mirembajtje thundrash kafshesh (Lop, kuaj etj)
Mjeti eshte ne gjendje te mire pune dhe perdoret cdo dite.
E shes per arsye trasferimi me banim.
Skeleti i ngjitur dhe kallaisur me tuba të trashë 80x60
Kallaisja e të gjithë komponentëve
Baza prej druri
Zinxhiri i mbajtjes pas dhe anësore
Sistem i fiksuar me fikje sigurie (mbrapa dhe levizja pas)
Hapja totale para me kontroll manual dhe e rregullueshme
Ngritja e fiksuar me dru për gjymtyrët e para të kafshës
Tuba anti permbysje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim