lavazho dhe fshesa e korentit

Shitet nga: klaudi 24 Gush 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 9 710 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

75 000 LEK

Komuna: Lushnjë
shes lavazho 3 fazorshe me fshes korenti dhe pomp grasatimi. arsye emigrimi shum pak e perdorur .cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim