Korrse bari Gjermane e Re

Shitet nga: Korrse bari gjermane 15 Gush 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lushnjë
Shitet korrse bari e pa perdorur . Me disk dhe me fije . E sapo ardhur nga Gjermania . Me amballazh .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim