Fabrik mielli

Shitet nga: Veri 10 Sht 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Shitet fabrik mielli 3 pasazh ne gjendje super me tegjitha paisjet e pastrumit dhe aspirator.shitet per arsye mbyllje aktiviteti.cmimi idiskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim