Bordatrice fmb 3000 euro

Shitet nga: Nardi 05 Maj 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR   4 200 EUR

Komuna: Lushnjë
Bordatrice fmb ngjit cdo lloj bordi si dhe drurin
Nuk ka parafreze cmimi 3000€
E gateshme per cdo lloj prove
Programet jane me tac
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim