Formatojme Laptop, Desktop, Android Phone, iPhon..

Shitet nga: Isidor 30 Sht 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Cdo gje qe ka te beje me formatimin e paisjeve te siper permendura. Fornatojme Laptop, Desktop, Android Phone, iPhone dhe Tablet. INSTALOJME NE CMIM lojra dhe aplikacione sipas deshires RUAJTJE E TE DHENAVE SI DOKUMENTA FOTO AUDIO VIDEO NE KOMPJUTER, DVD OSE ONLINE ME CLOUD. cdo gje per 1000 lek te reja. Na kontaktoni ne numrin e telefonit ose te emailit. Faleminderit
Formatim
Rregullim
Servis
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim