Super Okazion

Shitet nga: Enio 15 Jan 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Super Foni Yamaha e ampiflikuar . 4satelite Yamaha MSR400 me fuqi 400watt rms secili , dhe 2 subwoofer 15inch me fuqi 800watt rms secili . Bashke me bokset , ne cmim perfshihen dhe kambalecat perkates , fishat per ti lidhur bokset , dhe nje mixer qe gjithashtu sherben dhe si shperndares per bokset . Pajisjet jane ne gjendje shume te mire . Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim