Shitet gufer+amplifikator për makina

Shitet nga: Rigels 08 Korr 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
Shes gufer dhe amplifikator për makina ne gjendje shume te mire bëj ndrres dhe me. Tel iphone 5
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim