Shiten Pajisjet OKAZION super cmim !!!

Shitet nga: Enio Manahasa 08 Sht 02:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
Pajisjet jan ne gjendje shume te mire , mund te vini ti shikoni dhe degjoni nga afer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim