Shiten paisje elektronike

Shitet nga: Olsi 23 Shk 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 440 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 111 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
Shiten 2 bokse Maks prefosjonal te amplifikur nga 350 vat 500milek....1mixer germin 3kanal me usb akull i ri 100milek 1 amplifik lem 750 vat 300milek ...2 bokse skf nga 500vat 3sistem pasiv 750 milek 1 dinakord 2×300...500milek nese meren te gjitha paisjet normale qe ka dhe ulje cmimi shiten per arsye emigrimi kontakt ne nr.....0688701854
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim