Shiten aparatura dhe bokset.

Shitet nga: Erald 31 Tet 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
Shitet 4 bokse montarbo 2 jan nga 400wat dhe 2 jan nga 300wat + aparatura dinakord 1400 wat jan pothuajse te rinje shum pak jan perdorur .cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim