set mikrofonash per bateri

Shitet nga: ledi 26 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
shiten set mikrofonash per bateri (xhez) te ardhur nga italia shum pak te perdorur.mikrofonat jan te markes shure origjinal .mikrofonat kane mixerin e vet nje mixer te markes behringer i bler me setin shoqerohen me kapeset perkatese dhe fishat perkatese.gjithashtu kane dhe nje kapese shtese per mikrofon te lidhur te tamtanet.jane te gatshme per cfdolloj prove .
shiten per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim