Paisje!

Shitet nga: Olsi 22 Jan 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
Paisje e kompletuar me 8 mikrofona dhe sistemi audios + tavolina SHITET:1.500€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim