OKAZION

Shitet nga: Enio 07 Jan 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
Okazion Super Foni Yamaha , e pershtatshme per DJ dhe sidomos Music LIVE . 4 Satelite 15inch 500 watt program deri ne 1000 watt max , me 2 subwoofera 18inch 800watt program deri ne 1600 watt max , 2 ampiflikator Yamaha P7000S me fuqi prej 2000watt secili dhe me krosover per ndarjen e frekuencave . Brenda ne cmim fus dhe pult Dynacord 600 me 8 kanale . Per te gjithe te interesuarit qe duan fonine , jap dhurate kambalecat dhe kabujt perkates qe jan te markes me te mire BESPECO .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim