Bokse Yamaha msr 400

Shitet nga: Enio 24 Shk 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 8 790 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
Shiten 2 bokse Yamaha te ampiflikuar nga 400watt rms secili . Bokset jane ne gjendje shume te mire dhe cmimi esht i padiskutueshem !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim