Bokse FBT

Shitet nga: Ko 03 Korr 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
Shiten dy bokse fbt nga 200W secili.Gjendja shume e mir,fishat dhe cdo gje e kompletuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim