Serato Dj DDJ-SB2

Shitet nga: Ledio 05 Tet 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 7 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: Gm-a3602
450€ i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim