pioneer avic-f10bt

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: pjese kembimi autoservis meco 25 Tet 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: Gm-a3602
Shes Navigator multi funkdional Pionier i 2009
usb.mp3 mp4 sd card bluetoth. telefon navigator. komanda me ze. lidhje me kompjuterin e makines e shum e shum funksione te tjera.si edhe nje monitor shtese per pasagjeret mbrapa.
ka qen i montuar ne mercedes benz w164 ml 2011
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim