PAISJE DJ

Shitet nga: FOTO STUDIO 04 Sht 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: RCF
BOKSE
RCF 800 WAT RMS AKTIV
HK 400 WAT RMS PASIV
AMPLIFIKATOR 1400 WAT RMS 8 OM
MIKSER
FISHA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim