shitet boks muzike pionner

Shitet nga: klei qerreti 02 Qer 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shitet boks muzike pioner
i kompletuar me gjith ampiflikator
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim