Shitet Amflikator

Shitet nga: Amflikator 13 Dhj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shesin AMFLIKATOR 800 Vat BORSH Original , Gufer 450 vat .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim