Shiten bokse profesionale

Shitet nga: Fatjon 28 Qer 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Bokse master audio 2 + 1wufer 500w
Bokse scytec 2 250w
Mixer beheringer 1 + mix arctik1
Stativa 4
Dhe dy pal fisha
Bokset jan te gjith te amplifikuar
Shiten per arsye mos perdorimi pothuaj se te rij 2 dasma kam ber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim