Okazjon shiten bokse

Shitet nga: Shiten bokse cmime te arsyshem 12 Korr 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shiten bokse ,mbyllje aktiviteti cmimi eshte i arsyesh me te gjitha kabullat perkates gati per ne pun markat jan...
SKF-500VAT COPA
MAKS-350VAT COPA
SCF-350VAT COPA
PROEL-380VAT COPA
KONATAKTONI NE NR E TEL.0682565176
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim