OKAZION !!!!

Shitet nga: Enio 23 Jan 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shiten 2 kollona 3way Yamaha me fuqi 1000/2000watt secili . Bokset jane ne super gjendje . Bashke me bokset perfshihet dhe ampiflikatori Yamaha P7000S qe vec fuqise , ka te integruar dhe krosover per ndarjen e frekuencave
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim