Bokse Yamaha Okazion

Shitet nga: Enio 05 Shk 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 9 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shiten 2 bokse Yamaha te vete ampiflikuar me fuqi prej 400watt secili . Bokset jane ne gjendje shume te mire dhe te gatshem per tu testuar . Cmimi i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim